Doprava a platba

 Způsoby dopravy

zasilkovna_mensi

Výdejní místa Zásilkovna

Více než 2500 míst pro vyzvednutí po celé ČR 

Doručení na vámi vybrané výdejní místo trvá obvykle maximálně 2 dny od expedice zboží. Jakmile budete mít zboží připravené k vyzvednutí, obdržíte od Zásilkovny SMS a e-mail. Více informací a přehled výdejních míst: www.zasilkovna.cz  

Cena: 69 Kč

Při nákupu nad 1200 Kč ZDARMA. 

 
Nejvýhodnější doručení na adresu

Zásilkovna kurýr, DPD nebo InTime

Tato služba funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime). Balíček je doručen přímo k vám domů obvykle do 1-2 pracovních dnů od předání dopravci. S předstihem vám přijde informační SMS s orientačním časem doručení a kontaktem na kurýra.

Cena: 99 Kč

 
balikdoruky
Česká pošta

Balík do ruky

Balíček je doručen na vaši adresu obvykle do 1-2 pracovních dnů od předání dopravci. V den doručení Vám přijde informační SMS s orientačním časem doručení. 

Cena: 125 Kč 

 

Osobní odběr

logo_kvetinarstvi_jablonne
Květinářství Nikola Pokorná - Jablonné v Podještědí 

Osobní vyzvednutí v obchodě

Zboží připravíme k výdeji v našem partnerském obchodě na adrese Zdislavy z Lemberka 364, Jablonné v Podještědí. Před návštěvou prodejny vyčkejte na SMS a e-mail s výzvou k odběru.

Otevírací doba prodejny:
Pondělí až pátek: 9:00 - 17:00
Sobota: 8:30 - 11:00  

Případně je možný osobní odběr po individuální domluvě. 

 

Platba

Převodem na účet

Běžný převod z účtu na účet. Po dokončení objednávky obdržíte do e-mailu fakturu. Platbu provádějte na účet číslo 1542672017/3030, jako variabilní číslo uvádějte číslo objednávky.

Cena: zdarma

 
Dobírka 

Platba dobírkou je možná pouze za zboží, které není upraveno na míru. 

Cena: 30 Kč