O nás

Jmenuji se Jenda a společně s manželkou Terkou jsme svůj koníček proměnili v podnikání. Rád říkám, že za vše vděčíme našemu pejskovi Dárečkovi, který k nám do rodiny přišel v roce 2013. Začali jsme s ním dělat různé psí sporty a poznali díky němu spoustu nových přátel. Postupem času nás nejvíce zaujal canicross – běh člověka se psem. Tenkrát nás napadla myšlenka uspořádat vlastní canicrossový závod.

A tím to všechno začalo…

Chtěli jsme mít pro závodníky něco originálního, proto nás napadlo nechat si vyrobit dřevěné pamětní medaile. Následné pořízení gravírovacího stroje nám umožnilo si pro příští závod vyrobit medaile vlastní. Postupně se o nás dozvěděly další organizace, kterým jsme začali dodávat medaile a trofeje na závody.

Po narození naší první dcery jsme začali vyrábět nové produkty. Manželka se na mateřské nudila, a tehdy nás napadlo nabídnout dárkové předměty pro narozené děti. Všechny objednávky jsme řešili jen přes stránku na Facebooku. Jelikož se nám ozývalo stále více zákazníků, začalo to být hodně hektické.

Tehdy přišel můj švagr s nápadem vytvořit e-shop. Osobně jsem na to neměl čas a tvorbu e-shopu jsem odložil. Jednoho dne nás ovšem švagr překvapil dárkem – vytvořil pro nás e-shop a dodnes nám se vším pomáhá. Je nádherné mít okolo sebe skvělou rodinu, jelikož bez nich by to opravdu nešlo. Tak se zrodil Jendarek.cz.

jendarek_onas

V současné době vlastníme dva CNC lasery na gravírování do dřeva a jeden značící stroj na gravírování do kovu. Zabýváme se také termosublimační technologií na potisk hrnečků, triček a dalších dárkových předmětů. Stačí si vybrat z naší široké nabídky a my uděláme vše pro to, abyste s vaší objednávkou byli spokojeni.